התכניות שלנו

ברדיו אורנים משודרות תוכניות מגוונות.
השדרים הם סטודנטים במכללה או אנשי הקהילה הקרובה (קרית-טבעון והסביבה) אשר עברו הכשרה מתאימה על ידי צוות התחנה.
אתם מוזמנים להיכנס לדפי הבית של התוכניות, להכיר את האנשים שמאחורי המיקרופון, ולהאזין למבחר תוכניות מוקלטות. ללוח השידורים »
 
סברס

מגיש: ערד שהם
סברס – עוקצני מבחוץ ומתוק מבפנים, ממש כמו היצירה הישראלית. סברס היא תכנית רדיו שנותנת הרבה כבוד והערכה ליצירה הישראלית. בכל שבוע תכנית חדשה ומיוחדת, מפסטיבלי הזמר ועד המוזיקה העדכנית ביותר.
מיקסקלאוד  |  פייסבוק

 
עושים עסקים

מגישה: רינת בין
התכנית עוסקת במתן כלים וטיפים פרקטיים לעסקים וליזמים בתחילת הדרך, בהתלבטויות ובצומת הדרכים. בכל שבוע מתארח באולפן מומחה מתחום אחר - אימון, שיווק, מיתוג, פיננסים ועוד, ונותן טיפים ועצות.
מיקסקלאוד

 
קונקשן

מגישה: נופר פסקואל
כל שבוע קונקשן מבקרת ברציף להקות הרוק הישראליות, ונותנת כבוד ללהקות הרוק הוותיקות והטובות לצד הלהקות הצעירות והמבטיחות. בכל תכנית נהנה מרוק ישראלי משובח, ראיונות טלפוניים עם יוצרים והרכבים, ונלמד פרטים חדשים על הלהקות הישראליות.
מיקסקלאודפייסבוק

 
מחשבה בהשאלה

מגישה: לי-את דנקר
תכנית אירוח ושיחות לעומק המימוש של אנשים המתפרנסים מהייעוד שלהם.
תוכנית שמשאילה מחשבות וכלים להתפתחות דרך מפגש בתדר אחר.
מיקסקלאוד  |  אייקאסט  |  פייסבוק

 
על מחשבים ומחשבות

מגיש: מוטי גרנר
"על מחשבים ומחשבות" היא תכנית אירוח העוסקת במגוון נושאים הקשורים במחשבים, בטכנולוגיה ובמדע ובקשר שלהם אל האדם. בתכנית מתארחים מומחים ואנשי מקצוע מתחום הטכנולוגיה והמדע, וגם אנשי הגות, סופרים ומשוררים. האורחים חולקים מהידע שלהם ומשתפים את המאזינים ביצירותיהם.
אייקאסט

 
ינשופים

מגיש: רני קרן
"ינשופים" היא תכנית אירוח בת שעתיים. בשעה הראשונה מתארח באולפן אורח ומספר על עצמו, על השקפותיו ועל דעותיו. כל אורח מביא עמו עולם שלם של סיפורים, שירים, אהבות וחלומות, ולמאזינים מתאפשרת הצצה קצרה לאותו עולם חדש. השעה השנייה היא שעה בגוון אישי המשלבת מוזיקה וסיפורים של המגיש עצמו. רני משתף את המאזינים בהרהורי לבו, במחשבותיו, ובסיפורים שאסף, אותם הוא מתבל במוזיקה מאוסף התקליטים והדיסקים הגדול שברשותו.
מיקסקלאודאייקאסט

 
 שושנת הרוחות

מגישה: מור סאן
מעצם היותה מצפן, שושנת הרוחות מצביעה בכל תכנית לכיוון אחר כמו צבעים, יבשות, משפחה, פלנטות, ימים בשבוע, ומפרקת אותם עד תום. מדיבור על המילה עצמה, עד משמעויות אזוטריות, שילובים מוזיקליים, ספוקן וורד וגחמות הזויות שלא נהירות אפילו למגישה עצמה.
מיקסקלאוד  |  אייקאסט פייסבוק


 
גשר על מים סוערים

מגיש: יהודה יזרעאלי
התכנית עוסקת בכסף שלכם, במשכנתאות ובגישור, והכול בגובה העיניים. בתוכנית מועלים נושאים כלכליים מחיי היום שיעזרו למאזין לחשוב כלכלית, להתעורר ולהבין שאף אחד לא חבר שלו חוץ ממנו עצמו. התוכנית מעבירה לשומעים את הפרקטיקה של נושא הגישור שמאפשר להגיע להסדר בלחיצת יד. התכנית בוחנת את עולם הגישור מכמה כיוונים על מנת שכל אחד יוכל להתחבר ולהבין את ההקשרים של הנושאים הכלכליים שאיתם אנחנו נפגשים בעולם המשפט והגישור המחליף אותו.
אייקאסט

 
התכנית הסודית

מגיש: רונן צומר
תוכנית אירוח שמוכיחה שהמוזיקה הטובה בארץ לא מתה, ושיש עשרות ומאות מוזיקאים והרכבים ישראלים שיוצרים מוזיקה איכותית ומעניינת. בכל שבוע מתארחים בתוכנית מוזיקאים, משמיעים, מנגנים ומדברים על כל דבר שבעולם. התוכנית הסודית משודרת מתוך אהבה אמיתית למוזיקה ורצון לפרגן ליוצרים ולמוזיקאים הישראלים שיוצרים מוזיקה מרתקת, אך לא זוכים להכרה מהמדיה בארץ.
מיקסקלאוד | אייקאסטפייסבוק

 
הארת שוליים

מגיש: יובל גולדרינג
התכנית הנוגעת במוזיקת שוליים, אמני צד, אלקטרוני, אלטרנטיבי, אינדי וכל המילים שלא ממש ברורות לכולם, אבל מתייחסות למוזיקה ומוזיקאים שאינם על הבמה המרכזית או שהיו לכמה רגעים וכבר אינם שם. בשוליים קורים הדברים הכי מעניינים, לא רק במוזיקה, בהכל. לא תמיד אנחנו זוכרים את זה ומכאן השימוש במילה "הארה". התוכנית נותנת במה לזרמים עלומים, הרכבים מוזרים ואמנים אחרים, בתקווה לתת למאזין חשק לחפש אחריהם ולטעום מהם עוד.
מיקסקלאוד

 
סלסולים בים התיכון

מגיש: אלעד שפירא
תכנית בידור ומוסיקה ים תיכונית, אשר סוקרת את הז'אנר הים תיכוני מכל הזמנים. אלעד והצוות יעשו הכל כדי שסוף השבוע יתחיל על הצד הטוב ביותר, והכל בניחוח מסולסל, כולל ראיונות עם זמרים ויוצרים בתחילת דרכם, לצד אמנים ותיקים ומוערכים. אז הצטרפו לחגיגה ותתכוננו לטירוף רדיופוני במיטבו! צוות התכנית (פרי דמיונו של השדרן):
מפיקה - יוליה אמזלג בוזגלו; טכנאי שידור - יורי סטניסלבסקי "סנדלים וגרביים"; עורך המוסיקה - יוסי דיסקימשווילי.

 
זה רוק

מגישים: יובל יוספסון וירון חכם
תכנית "זה רוק" נוסדה במטרה לקדם את הרוק הישראלי על כל סוגיו וגווניו. בתוכנית תמצאו שירים של אמנים ישראלים ותיקים וצעירים, תוכלו להתעדכן בחדשות המוזיקה, ותדעו על כל ההופעות הקרובות, וכמובן - בתכנית יתארחו מוזיקאים שיספרו על תהליך היצירה וינגנו לייב באולפן.
מיקסקלאוד  |  אייקאסט  |  פייסבוק

 
מגנזיום – שעת שידור בוהקת

מגיש: אורי פלץ
תכנית שהיא זרם שוצף של מוזיקה עליה גדל והתחנך השדר. מנחל הרוק המתקדם של שנות ה-70, דרך נהר הרוק ועד לאגם הטראנס.
מיקסקלאודפייסבוק

 
חיים בהפרעה

מגיש: שרון רויטר
תכנית על מסע ההורות עם ילדים לא רגועים, יחד עם הרהורים, הגיגים, כלים  מעשיים ומוזיקה טובה.

 
תוצרת הארץ

מגיש: אבי גרוסמן

מיקסקלאוד  |  פייסבוק

 
פסיפס ארצנו

מגישה: סיוואר חלבי

 
 הניצוץ

מגישה: סיגל אריה

 
לחשוב באמצעות הלב

מגישה: יהודית לויזון
תוכנית העוסקת בהתמודדות עם טראומות ואירועי חיים קשים בדרך של יצירה וחיפוש משמעות. בכל תוכנית ראיון אישי עם דמות מעוררת השראה, קריאת שירה, סיפור מיתוס, ומוזיקה, והכל באמצעות הכוח לחשוב באמצעות הלב.
מיקסקלאוד  |  אייקאסט

 
סיפור שוליים

מגיש: אריק קדם


 
אחת שחושבת

מגישה: סלעית בשן


 
לקראת שבת

מגיש: יהושע פיש