טופס נייח

סגל התוכנית

ד"ר עירית זאבי
ד"ר עירית זאבי היא מרצה בכירה, ראשת  התוכניות לעריכת לשון וללימודי תרגום בק.מ.ה– מכללת אורנים ומרצה לעברית כשפה שנייה באוניברסיטת תל אביב. בעלת תואר דוקטור בתקשורת ועיתונאות מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר מוסמך בהוראת שפות מאוניברסיטת תל אביב. בעבר ריכזה את כלל לימודי הלשון במכללה וכיהנה שתי קדנציות בתפקיד ראשת החוג ללשון עברית. בין תחומי המחקר וההוראה שלה: עברית בת־זמננו, שפה־תרבות־חברה, כתיבה אקדמית, עברית כשפה שנייה ושפת הפרסומות כמראה לחברה.

ד"ר הלה אתקין
ד"ר הִלה אתקין הייתה ראשת החוג ללשון העברית במכללת אורנים בשנים תשע"ט–תשפ"ב. היא לימדה בחוג ללשון ודידקטיקה בתוכנית להכשרת מורים. היא בעלת תואר דוקטור מהמחלקה לתרגום וחקר התרגום באוניברסיטת בר אילן. במשך למעלה משני עשורים הייתה מדריכה בפיקוח על הוראת הלשון במשרד החינוך, והובילה תוכניות חדשניות לטיפוח ההבעה שבכתב וההבעה שבעל־פה. ד"ר אתקין חוקרת את כתיבתם של תלמידים ומפתחת תוכניות בחינוך לכתיבה. תחום עניין נוסף שלה הוא עקיפות בשפה, ובעיקר השימוש באירוניה. 

ד"ר רוביק רוזנטל
ד"ר רוביק (ראובן) רוזנטל, הוא סופר וחוקר שפה, בעל אתר הזירה הלשונית  (לאתר יש אלפי  עוקבים). נוסף על כך רוביק הוא חתן פרס סוקולוב לעיתונות לשנת תשס"ד (2004) על פעילותו בתחום הלשון; חתן פרס רמת גן לספרות ילדים ונוער לשנת 2012 על ספרו "המסע המופלא לארץ המילים"; חתן פרס מאיר אריאל ליצירתיות בשפה העברית מטעם עיריית ראשון לציון. רוזנטל מוצג כאחת משש דמויות המפתח בתחום השפה העברית באתר "שנת השפה העברית" של גוגל. פרסם כעשרים וחמישה ספרים ומאות מאמרים ורשימות בכתבי עת וספרים. 

ד"ר יחיל צבן
יחיל צבן, ד"ר לספרות עברית ומרצה במכללת אורנים ובאוניברסיטת תל-אביב, חוקר את ספרות ההשכלה וספרות התחיה. יחיל עורך ספרות בהוצאת אפיק, עורך ראשי של סדרת ספרי העיון והמחקר "גלוסקאות – עיונים בתרבות המזון הישראלית", העורך הספרותי של "קו נטוי", כתב העת לאומנות ולספרות של מכללת אורנים. פרסם מאמרים וספרים המתמקדים בייצוגי מזון בספרות העברית ובתרבות המזון הישראלית. ספרו האחרון "ספרים הרבה" בוחן את תעשיית הספרות הישראלית בפתח המאה ה-21.

רינת הלוי
רינת הלוי, מאמנת אישית, יועצת שיווקית ומנחת קבוצות, מומחית בשיווק ומיתוג. רינת משלבת את עולמות האימון האישי והשיווק ומלווה בעלי עסקים, מכללות וארגונים בתהליכי אימון וייעוץ שיווקי אסטרטגי. היא בעלת ניסיון רב־ שנים בניהול שיווק ובתקשורת שיווקית בארגונים גדולים ומכהנת בתפקידים בכירים בהנחיית קורסים וסדנאות לסטודנטים ולבעלי עסקים בעולמות הטיפול וההתפתחות האישית.

Footer Mobile