טופס נייח

שאלות ותשובות

למה כדאי לי ללמוד יעוץ ארגוני?
ייעוץ ארגוני הינו מקצוע מרתק המאפשר עבודה משמעותית ומגוונת. הדרישה ליועצים ארגוניים בשוק העבודה נמצאת במגמת עליה מתמדת והמקצוע הופך לנדרש יותר ויותר ע"י ארגונים. היום זה כבר כמעט סטנדרט ורב הארגונים נעזרים בשירותים של יועצים ארגוניים.
ארגז הכלים העשיר שהתוכנית מקנה מאפשר גם למנהלים פיתוח מיומנויות חשובות מאוד להשבחת יכולות הניהול וההובלה להשגת תוצאות ארגוניות.

למה כדאי לי ללמוד יעוץ ארגוני בגישת כאוססדר?
גישת הכאוססדר נותנת מענה מירבי לסביבה הארגונית. היא משלבת בין תפיסות רציונאליות לבין תפיסות של מורכבות המאפיינות את העולם המודרני הדינאמי והכאוטי. גישת הכאוססדר מפותחת מידי שנים ע"י הצוות של התוכנית ומאפשר מיקסום של התהליך היעוצי במרחב שבין הכאוס לסדר בארגון.

מה ההבדל בין לימודי תעודה יעוץ ארגוני בגישת כאוססדר לבין לימודי תואר שני ביעוץ ארגוני?
התוכנית יעוץ ארגוני בגישת כאוססדר גובשה בקפידה בגישה פרקטית יישומית, לתת כלים ולשפר מיומנויות על מנת להפוך את הלומדים בה ליועצים ארגוניים. הלמידה היא מערכתית – קוגניטיבית, רגשית והתנהגותית ומאפשר הטמעה של המקצוע על כל היבטיו. לעומת זאת בלמידה אקדמית הדגש הינו על למידה קוגניטיבית והעשרת הידע התאורטי. מרבית הלומדים בתכנית באורנים הם כבר בעלי תואר שני במגוון תחומים.

למה להשקיע בתוכנית מעמיקה של מאות שעות ולא בקורס קצר וקולע?
למידה מתמשכת מאפשרת הטמעה של מקצוע חדש. היעוץ הארגוני הינו מקצוע מאוד מורכב הדורש יכולות גבוהות קוגניטיביות, רגשיות והתנהגותיות. התוכנית מאפשר לך לעבור מסע משמעותי בו אתה לומד ומטמיע את המקצוע החדש, משנה תפיסת עולם, דרכי התבוננות על הארגון ומפתח מיומנויות התנהגותיות מקצועיות. תהליך זה לא יכול להיעשות בקורס קצר ותאורתי בו הלמידה בעיקרה עיונית.

מה ההבדל בין התוכנית יעוץ ארגוני בגישת כאוססדר לבין תוכניות אחרות של לימודי תעודה?
התוכנית האיכותית נלמדת בקבוצה קטנה של עד 22 משתתפים. כל המרצים בתוכנית הם יועצים ארגוניים בכירים מטובי היועצים בארץ המשלבים יעוץ ארגוני עם הוראה באקדמיה. בתוכנית תהנו מיחס אישי וליווי אישי של כל סטודנט כולל הדרכה אישית בפרקטיקום. והעיקר תרוויחו חווית למידה משמעותית שתאפשר לכם זינוק בחיים המקצועיים. התכנית מיועדת לקהל שמעוניין לעסוק ביעוץ ארגוני ולא רק כ"תעודה על הקיר" או "עוד שורה לקו"ח".
באורנים תקבלו ניסיון של 25 שנה. מעבר לגישת הכאוססדר שייחודית לאורנים, והמרצים המצוינים, כבר מסמסטר ב' תהנו מלמידה בשטח. תהליך פרקטיקום שמשמעותו למידה מתוך התנסות. רק אצלינו יש פרקטיקום הכולל את התהליך השלם של היעוץ – אבחון והתערבות (ולא רק אבחון כפי שנפוץ בשוקי).

מאות בוגרי התכניות עובדים ועוסקים כיועצים ארגוניים בתחומים שונים ומגוונים.

Footer Mobile