טופס נייח

סטודנטים ממליצים

יהודית שק
התואר השני פתח לי צוהר לעולם האקדמי המרתק, אפשר לי מפגש עם אנשי האקדמיה  ואפשרות להכיר תחומי עניין נוספים שלא היו מוכרים לי.
התוכנית לחינוך והוראה לתלמידים בהדרה מזמן לי כלים ומשאבים כדי להתמודד עם סוגיות קשות בעבודתי כמחנכת כיתה איתן אני נאלצת להתמודד יום יום כמעט.
התוכנית לחינוך והוראה לתלמידים בהדרה לתואר שני נתנו לי הרבה ביטחון והם מוסיפים לי אישית אפשרות להעצמה אישית, הגשמה מקצועית, התמקצעות, חדירה והתחככות חיובית עם עולם שהכרתי בעבודתי אך לא היו לי מספיק כלים להתמודד איתו.
הלימודים לתואר שני החזירו ל את המוטיבציה להמשיך ולתרום בעבודת הקודש בה אני עוסקת – החינוך, הם גורמים לי לרעננות ומרחיקים ממני את השחיקה שקיימת אצל אנשי חינוך ותיקים.

נעה ברחושן
התואר השני שלי בתוכנית לחינוך והוראה לתלמידים בהדרה פקח את עיניי ופתח את ליבי, הרחיב את אופקיי ופרש את מגוון האפשרויות העומדות לפניי כאשת חינוך, להכיל... ולכלול את מגוון הלומדים הקיים בעולמנו.

פזית לוי
בזכות התואר למדתי שכדי לעשות עבודה טובה בשדה החינוכי, מוכרחה להיעשות עבודה בשדה הרגשות שלי- של המורה, למדתי לשאול יותר שאלות ולא לקבל את המובן מאליו כמובן מאליו.

לאה שחרור
התואר השני בתוכנית גרם לי לצאת למסע אל האני האישי והמקצועי, הן כאמא והן כאשת חינוך.
למדתי כיצד לנהל את חיי האישיים והמקצועיים ולהפסיק לתת לפחדים שלי לנהל אותם. בנוסף, הלימודים במסלול זה הפגישו אותי עם אנשים מדהימים ומעניינים, שלא הייתי פוגשת בהם ללא התואר בתוכנית. יצרתי חברויות חדשות ומצמיחות עם אנשים השונים ממני מאוד. הלימודים גרמו לשינוי בדרך החשיבה שלי על הורים על תלמידים, על צוות בית הספר ועל ההנהלה, פקחו את עיניי וגרמו לי להתבונן לעומק במה שמסביבי, ולרצות להוביל לשינוי.
רכשתי כלים מעצימים בהם אני משתמשת כאימא, כאשת חינוך ובכל מפגש עם אנשים. רבים מהמרצים אף הראו לי שכשחינוך ואהבה נפגשים אפשר להגיע למקומות נפלאים.

אילנה סעדה נעים
תואר מפרה ומאתגר עם מתן כלים משמעותיים להוביל ולהנהיג את תלמידינו מתוך הבנה למצוקותיהם האמיתיות. כמו כן מכשיר אותנו להיות חלק מצוות מנצח.
מרצים מעולים וראשת חוג אנושית ומכילה כל אחת ואחד.

טלי רחמים
תואר משנה חיים, מעצב ומגדל

Footer Mobile