Contact Form

רשימת מוסמכים תואר שני M.Teach

שםהתמחות 
אבו גבל נומייריאזרחות 
אבו ליל אדריסביולוגיה 
אבו ריא פאטמהביולוגיה 
אבו שאח סאמימדעי המחשב 
אבידן ליאורספרות 
אבידר יאיראמנות 
אביטל נויאנגלית 
אבקסיס אורןאזרחות בהצטיינות יתרה
אבראהים גוסוןפיסיקה ומתמטיקה 
אגבאריה חמדביולוגיה 
אוחנה איילגיאוגרפיה 
אופיר נטעמתמטיקה 
אור בועזהיסטוריה 
אורן אביגילמתמטיקהבהצטיינות יתרה
אטיאס שירליגיאוגרפיה 
אלון שלום שיאזרחות 
אלמוג טל מתמטיקה 
אילני לינורמתמטיקה בהצטיינות
אינגלזי יבגניהפיסיקה 
אינגרם בת שבעביולוגיה 
איש לב לירוןאזרחות 
אלבז מיכלאזרחות 
אלדר חניתאזרחות 
אלמוג עמיתביולוגיה 
אנג'ל אלכסמתמטיקה 
אסולין לירוןמקראבהצטיינות
אסולין-ליפשיץ תמרהביולוגיה 
אסילי עזאם עביראנגלית 
ארבל אמיראזרחות בהצטיינות
ארבל מוראזרחותבהצטיינות
ארד שקדספרות וביולוגיה 
ארושס טליאזרחות 
אשד באריגיאוגרפיה 
אשכול גדביולוגיה 
אשרוב גליהמחשבת ישראל (פילוסופיה) 
באבא ימיני שלומיתאזרחות בהצטיינות
בדיחי-גביש רותםלשון עברית 
בוטנרו מיכלאזרחות בהצטיינות יתרה
בוקי אביגילאנגלית בהצטיינות
בורנשטיין אביבאזרחותבהצטיינות
ביאר תמרביולוגיה 
ביבי קתיביולוגיה 
בידרמן גלעדהיסטוריה 
בידרמן נעמהמתמטיקה בהצטיינות יתרה
בילצ'יק איילתביולוגיה בהצטיינות
בכסי עידןאזרחות 
בלום שולמיתלשון עברית 
בליסיאנו עטייה טלאזרחות בהצטיינות
בלנק איילתביולוגיה 
בן דוד רןמתמטיקה בהצטיינות
בן יהודה עיראאזרחות 
בן יוסף פנינהאמנות בהצטיינות יתרה
בן שושן שניאזרחות 
בן שלוש שרוןאזרחות 
בן שמחון קמפנר עדיסוציולוגיה 
בסול נאסראזרחות 
בר טלהיסטוריה 
בר אור איתןמתמטיקה 
בראל אושריאזרחות 
בראנסה סמיראזרחות 
ברון דוד (דידו)מתמטיקה בהצטיינות יתרה
ברמן רןהיסטוריה 
ברניקר רעותאזרחות בהצטיינות יתרה
ברסלר ערןאזרחות 
ברק לויט יוניתאזרחות בהצטיינות
ברק מיכלמתמטיקה בהצטיינות
ברקוביץ אילניתמתמטיקה בהצטיינות
בשן עופרלימודי א"י בהצטיינות
ג'בילי אימאןספרות 
ג'יבלי זוהרביולוגיה 
ג'ינו מגיאזרחות בהצטיינות
ג'יריס ראגדהפיסיקה  ומתמטיקה 
גדיש אילתביולוגיה 
גודורוב קלרהאזרחות בהצטיינות יתרה
גוזלן חןאזרחות 
גוזלן שלומיתסוציולוגיה ואזרחותבהצטיינות
גולדמן ענתהיסטוריה בהצטיינות יתרה
גולן אורילימודי א"י בהצטיינות
גולן זיואזרחות 
גולן נטעהיסטוריה 
גזית גליאזרחות 
גימשי שקמהביולוגיה 
גפני עמיתאנגליתבהצטיינות
גפניאל מרלי מורןתקשורת בהצטיינות
גריידי סמדרמתמטיקה 
גרשגורן צחימתמטיקה בהצטיינות יתרה
דה יונג ינוןמתמטיקה 
דואני חןמתמטיקה 
דואק ליאורתקשורת בהצטיינות יתרה
דוהל אורן היסטוריה 
דיאבאת סעידהיסטוריה 
דיאמנט אלוןאזרחות בהצטיינות יתרה
דינר בקמן רזמתמטיקה 
דן כנרתהיסטוריה 
דנילוב אינגהאזרחות 
דקל מזרחי עדיביולוגיה 
דקל צביקהביולוגיה 
דר נטעספרות 
דרזנר חנימתמטיקה 
דרי אלטמן הילהאזרחות 
הלוי שיהיסטוריה 
הרצוג  יוליה ביולוגיה 
הררי ג'יבלי אבישיהיסטוריה 
הרשקוביץ אסתראזרחות 
וולף שיראמנות 
ויינברגר עינבסוציולוגיה בהצטיינות
וייס תמימתמטיקה בהצטיינות
וינטנר ארזאזרחות 
וינטרוב לנהביולוגיה 
זובנקובה דריהפיסיקה 
זידמן אליסהביולוגיה 
זיו גורודיסקי עינת תקשורת בהצטיינות
זיוון דרוראזרחות 
זילברמן אלוןמתמטיקה 
זינגר צבימתמטיקה 
זמירי גלמתמטיקה 
חוטה שניספרות 
חוסייסי אדםסוציולוגיה 
ח'ורי זריק רובאביולוגיה 
חטום סהרלשון עברית 
חיר מיסאאמתמטיקה 
חיראלדין הודאביולוגיה 
חליל שורוקביולוגיה 
חליפה מלחם הודאהיסטוריה 
חמזה פאתןביולוגיה 
חן אברהם (אבי)מתמטיקה 
חסד אסףהיסטוריה בהצטיינות יתרה
חסון לידיהביולוגיה 
חסון שגיתאזרחות 
טאוב זאבמתמטיקה 
טאעון שריףביולוגיה 
טבת ליאורגיאוגרפיה 
טולדנו יגאלמתמטיקה בהצטיינות
טטרואשוילי רבקהמחשבת ישראל (פילוסופיה) 
טייב דניאלביולוגיה 
טימור רוניאזרחות 
טל-אור אמורי אדוהאנגליתבהצטיינות
טרביה אמיןאזרחות 
ידען ירוןהיסטוריה 
יוסיפוב אפיאזרחות 
יוסף סבינהאזרחות בהצטיינות
יעקב אורוןמתמטיקה 
יעקובוביץ' עדי אדלביולוגיה 
יעקבי סלעיתאזרחות 
יראל אלוןגיאוגרפיה 
כהן אביחיהיסטוריה 
כהן יוסיהיסטוריה 
כהן יעלאזרחות 
כהן יעקבהיסטוריה 
כהן ליסוציולוגיה ואזרחות 
כהן ליאתאזרחות 
כהן עמיחיאזרחות 
כהן פלגמתמטיקה בהצטיינות
כהן רוניביולוגיה 
כהן שירןביולוגיה בהצטיינות
כהן קמפנר אורניתאזרחות 
כץ קאריןספרות 
כרמי מורןסוציולוגיה 
כרמי-חלק קרןביולוגיהבהצטיינות יתרה
כרמל יאןאזרחות בהצטיינות
כרמל רוניתמתמטיקה בהצטיינות
לואיס אביגילביולוגיה 
לוי יפיתאזרחות בהצטיינות
לוי מורןמתמטיקה 
לוי ספיראזרחות 
לוי רותםאזרחות 
לורקט שרהאזרחות 
לזר מאיראזרחות בהצטיינות
לידזי ענבלאזרחות 
לייטנר יונתןביולוגיה 
ליסבונה צור היסטוריה בהצטיינות
ליפשיץ יובלמתמטיקה 
מארק רננהגיאוגרפיה 
מדינה נתנאלביולוגיה 
מואס גיטלאזרחות 
מונצ'יק אביעדמתמטיקה 
מועלם סמארמתמטיקה 
מור עיריתביולוגיה 
מורד תניהאזרחות 
מורים עידןהיסטוריה 
מזאריב ג'נאןמתמטיקה 
מזוס מרגליתאזרחות 
מזרחי ליהיאזרחות בהצטיינות
מזרחי ריבילימודי א"י 
מזרחי שירןאזרחות 
מחאג'נה עאמרפיסיקה 
מימרן אביחיתקשורת 
מלינקר מירבאנגלית 
מלכה אביהיסטוריה 
מלכה יפיתסוציולוגיה 
מלכה קליימן יהודה טלמדעי המחשב בהצטיינות יתרה
מלקו יאלם מברטאזרחות 
מסארוה אנדלוסביולוגיה 
מרון גילתספרות 
מרכוס יפעתמתמטיקהבהצטיינות
מרקו דניאלהביולוגיה בהצטיינות
מרקוביץ ענבלביולוגיה 
משיח מאיביולוגיה 
נדב נועםאזרחות 
נחום שניתקשורת בהצטיינות
נחמיאס דנהאזרחות בהצטיינות
נחמני ששון סיגליתאזרחות בהצטיינות
ניב דנהביולוגיה 
ניב מורןביולוגיה 
ניסנבוים יעלאזרחות 
נמליך אלהספרות בהצטיינות
נקש שיראמנות 
סביליה אבי מתמטיקה 
סגל סערמדעי המחשב 
סדן נעמהגיאוגרפיה בהצטיינות יתרה
סובר-הורביץ יעלאנגלית 
סויסה קובימתמטיקה 
סופר אסףמתמטיקה 
סופר ניריתלשון עברית 
סורקאוט סילביהסוציולוגיה ואזרחותבהצטיינות יתרה
סחייק מאיהאזרחות 
סיטבון ליטלאנגלית 
סילקין יוליהאנגלית 
סיקורה טניהביולוגיה 
סמג'ה חנהסוציולוגיה 
סמניה אחמדאזרחות 
סנדר מאיראזרחות בהצטיינות יתרה
סעד ויאםספרותבהצטיינות
סעדה אליאורביולוגיה 
ספא מג'דיאזרחות 
ספיר עזרא תמיהיסטוריה בהצטיינות
סרפיק ג'וןאנגלית 
סרפר אודריאנגליתבהצטיינות יתרה
עאמר ארוהספרות 
עבאדי גליתתקשורת 
עודה פטיןאזרחות 
עוז עמוסאמנות בהצטיינות יתרה
עומרי תסניםפיסיקה 
עזריה קרןהיסטוריה בהצטיינות יתרה
עטיה מוראזרחות 
עיראקי מירטביולוגיה 
עיסא עומראזרחות 
עמיאל סימיאמנות 
עמשלם דניאלהאזרחות 
עסיס איתיביולוגיה 
פבלוצנקובה דריההיסטוריה 
פוגרונד ניצןהיסטוריה 
פורטל חגיתתקשורת 
פורת שלמהביולוגיה 
פחימה לירוןאזרחות 
פיטילון אתיאנגלית 
פיניאן אלחנןמתמטיקה 
פינקס ז'לקואזרחות 
פלנר מיכלגיאוגרפיה 
פנחסי יאיראזרחות בהצטיינות
פריידין אירינהמתמטיקה בהצטיינות
פרלמן סבינהאזרחות 
צור עדנהמתמטיקה 
קדור נוזההביולוגיה 
קדם הדסמתמטיקה 
קולטון אביטלמתמטיקה 
קומוב צביהיסטוריה 
קופרמן שלי זהביתסוציולוגיה בהצטיינות
קיוי קרןספרות בהצטיינות
קלודה ציפורהאזרחות בהצטיינות
קליין אילאזרחות בהצטיינות
קרומה אסנתהיסטוריה 
קריב הילהספרות 
קרמונה מעייןאזרחות 
קרמניצר הדס אסתראזרחות 
קשת כץ רתםביולוגיה 
רגב-שיין איריתמתמטיקה בהצטיינות
רודס סיגליתמתמטיקה 
רוזנבלאו אירינהביולוגיה 
רוזנברג אריקהאמנות בהצטיינות יתרה
רוזנטל מיריביולוגיהבהצטיינות
רוח יפעתביולוגיה בהצטיינות יתרה
רוח מורביולוגיה 
רוט מאיהפיסיקה בהצטיינות
רורמן עומרהיסטוריהבהצטיינות
רז עינבמתמטיקה 
רז נועםהיסטוריה בהצטיינות
רז נוריתאזרחות בהצטיינות
רז שריר אורנהפיסיקה בהצטיינות
רזאל אורנתביולוגיה 
רחמים חןאזרחות 
רחמני רויתאזרחות 
ריאבישניקוב נטליהאנגליתבהצטיינות
רמון אוריהיסטוריה 
רן מתןפיסיקה בהצטיינות
שבודי מורמתמטיקה 
שבת סימון מיטלביולוגיה 
שגיא רוניאזרחות 
שהרבני אבירםמתמטיקה 
שווימר טלגיאוגרפיה 
שור ישראלהיסטוריהבהצטיינות
שחם אורןביולוגיה 
שחם זיומחשבת ישראל (פילוסופיה) 
שחר דקלהאזרחותבהצטיינות
שחר תוםביולוגיה 
שוסטר מיכלאזרחות 
שיינר לילךמקרא 
שילה לילימתמטיקהבהצטיינות יתרה
שינא נעהביולוגיה 
שינפרבר ססיליההיסטוריה 
שכטר ערןאזרחות 
שלבי שחאדהמתמטיקה ופיסיקה 
שליטא חגיתאזרחות בהצטיינות יתרה
שלכצקי לירןביולוגיה 
שמחון שירהסוציולוגיה 
שמש לירוןביולוגיה 
שמשום מונאביולוגיהבהצטיינות יתרה
שפילמן אורןאזרחות בהצטיינות
שפירא דוד מירב מתמטיקה 
שרגיל יגאלאזרחות 
שרעבי אפשרתמתמטיקהבהצטיינות
תדהר יעלביולוגיה 
תמיר אורמתמטיקה 
תמם מירהאזרחות 
Footer Mobile