קורסים לקהל הרחב ילדים ונוער

​הקורסים ילמדו באופן מקוון ויתעדכנו לשיעורים פרונטליים בהתאם להנחיות.

לחצו לתקצירי קורסים והרשמה

מהי אנימציה ואיך יוצרים אותה?
איך מספרים סיפור בעזרת אנימציה?

אנימציה היא כלי שבעזרתו אנחנו יכולים לספר סיפורים, לשתף ברעיונות ולהעביר מסרים בצורה מהנה, חווייתית ורגשית. בעידן הדיגיטלי של ימינו, האנימציה נפוצה יותר מאי פעם ולראשונה נפוצים גם הכלים ליצירתה ונגישים לכל מבקש.

במהלך הקורס נלמד ונתנסה בטכניקות שונות ליצירת אנימציה, נעמיק את ההבנה על ידי דוגמאות ונשכלל את היכולות שלנו על ידי תרגול מגוון וחשיפה הדרגתית לעקרונות ההנפשה המנחים את טובי האנימטורים בעולם.
בנוסף, נלמד על העקרונות המדעיים העומדים בבסיס האנימציה ומאפשרים את קיומה.
הקורס מתקיים בכיתת מחשבים ומשלב לימוד תיאורטי ומעשי. במהלך הלמידה נשתמש גם בתוכנות חינמיות הניתנות להורדה לכל מחשב, ובתוכנות מבוססות Web אשר ניתנות לגישה מכל דפדפן אינטרנט באמצעות מחשב ואף דרך טלפון חכם.

לחצו להרשמה

איך בונים מכונה מעופפת?
מהי מעבורת חלל?
ואיך אפשר להנחית חללית על הירח?

הקורס פותח צוהר לעולם התעופה ולהבנת החלל הקרוב בהיבט טכנולוגי-פיזיקלי באמצעות הסברים מונגשים, למידה משותפת והרבה עבודה מעשית. במהלך הקורס נבנה דגמים אישיים ונעבוד בקבוצה כצוות חושב ומפתח, כחלק מתהליך חקר בהתאם למשימות שיוצבו בפני התלמידים. ננסה לבנות מתקן נחיתה (על הירח, על מאדים), שאמור ״להנחית״ ביצה בנפילה חופשית על הקרקע ללא פגע, נתנסה בשיגור רקטות ונבדוק באמצעות ניסוי וטעייה מהו מינון החומרים המייצר את כוח הדחף המקסימלי להבאת הטיל למקסימום גובה.
במסגרת הקורס נבנה ערכות לימודיות כגון מעבורת חלל, טיסנים, טילים לשיגור, ציפור לאונרדו / מכונה מעופפת ועוד. התנסויות אלה יהוו פלטפורמה לימודית להבנת נושאים כמו תעופה, אווירודינמיקה בסיסית, חלל, פיזיקה ואסטרופיזיקה

במפגשי הקורס נחקור ונלמד בתהליך משותף ונגיע לידע חדש בדרך מעניינת, מסקרנת, מאתגרת ויצירתית. את מרבית הערכות שנרכיב יוכלו הילדים לקחת הביתה.

לחצו להרשמה

Footer Mobile