קייטנות

היחידה לנוער שוחר מדע במכללת אורנים מזמינה אתכם לפעילות פסח מיוחדת במינה.
שלל פעילויות מדע ויצירה במגוון תחומים:
וטרינריה ובע"ח, משחקי חשיבה, ניווט ספורטיבי, עיצוב בתלת ממד וצילום.
הפעילות מתאימה לנוער בכיתות ד'-ו' ותתקיים בתאריכים 21.03, 22.03, 24.03, 25.03.


עלויות והרשמה*:

הפעילות
​עלות
​הרשמה
יום פעילות אחד 190 ₪ לחצו להרשמה​​​​
שני ימי פעילות
380 ₪
לחצו להרשמהניתן להירשם לכל אחד מימי הפעילות בנפרד.
לנרשמים לכל ארבעת הימים תינתן הנחה.

לשאלות וטיפול בבעיות נא לפנות לטל':  050-233-9713או לדוא"ל:  noar@oranim.ac.il

21/3/21 - יום ראשון - וטרינריה ובע"ח - סגור להרשמה
יום חוויתי של היכרות עם מקצוע הווטרינריה. נלמד מה הווטרינר עושה במרפאה נכיר את מקצוע הווטרינריה – רפואה מונעת מול רפואת חירום. נלמד על מיני כלבים ועל המשמעות הגנטית של מחלות תלויות מבנה אנטומי. נעסוק בטיפול שוטף בכלבים וחתולים ( הזנה, שטיפה, ניקוי שיניים, חיסונים), ובדיקה פיזיקלית של כלב. בנוסף ניגע בחינוך כלבים ואילוף.  
 
22/3/21 - יום שני - משחקי חשיבה
משחקי חשיבה מפתחים מגוון מיומנויות ויכולות משמעותיות התורמות להצלחה ומצוינות, החל מיכולות קוגניטיביות וכלה בחשיבה מתמטית,  כישורי חיים ופיתוח קשרים חברתיים. במהלך המשחקים מתבצעת הקנייה של ערכי כבוד הדדי, שיתוף פעולה, קבלה ועמידה בחוקי המשחק ויכולת הכלה של ניצחון והפסד. במסגרת היום נחשף ונתנסה במספר גדול של משחקים  כגון: פרודו, בלגאן, סנטוריני יו-יורק, Werebeats, Tsuro
 
24/3/21 - יום רביעי - ניווט ספורטיבי
ניווט ספורטיבי הינו ענף ספורט תחרותי, שבו על כל משתתף למצוא מספר תחנות הממוקמות בשטח, תוך הסתייעות במפה ובמצפן. ניתן להתאים את הניווט לכל גיל.יום הפעילות יתחיל בהכרה ולימוד של הניווט הבסיסי. נמשיך משחק משלהב, ואז פעילות ניווט מורכבת יותר. נשחק במשחקי ניווט ונסיים בתחרות בין קבוצות בגן הבוטני במכללת אורנים. הפעילות מגוונת וכוללת ניווט בשטח, משחקים וחידות ופעילות גופנית.
 
25/3/21 - יום חמישי - עיצוב בתלת ממד וצילום
עיצוב בתלת מימד:
במסגרת הפעילות נתוודע לשימושים שונים בטכנולוגיית התלת ממד בתחומים כמו רפואה, אדריכלות, עיצוב מוצרים, פרסום, משחקי מחשב ורבים אחרים. נלמד ונכיר ונדגים שיטות דפוס, הדמיה ותכנון תלת ממדי חדשניות ועדכניות מימינו ונדון בכיוונים ואפשריות הטמונות בתחום בעתיד. במהלך הפעילות נתנסה בבניה של חפץ תלת ממדי פשוט ונלמד להכיר פקודות בסיסיות בבניה ועיצוב בעזרת תוכנה לעיצוב תלת ממדי.
צילום:
מפגש חווייתי שבו נלמד לצלם באופן חווייתי ונכון במצלמות הטלפונים שלנו. בין היתר נעסוק בוויות צילום, צבע מול שחור-לבן, דיוקן עצמי, תמונה מהבית ועוד.


  • הנחה לאחים - 5% בהתאם לכתוב בטופס ההרשמה
  • בחירת ימי הפעילות הספציפיים תתבצע בתוך טופס ההרשמה
  • פתיחת הפעילות מותנית במספר הנרשמים
  • הפעילות תתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות והחלטות מכללת אורנים - שגרת פעילות בעת קורונה 
Footer Mobile