משובים ותודות

 • רציתי לומר תודה לצוות המדריכים מהמדרשה באורנים על סמינר מושקע, מוקפד בפרטים, חווייתי ומעשיר. תודה על העבודה הנפלאה שלכם, עם יכולת שינויים והתאמה בכל פעם לצרכים המשתנים, והם היו לא מעטים... צלחתם את המלאכה באופן מרשים ביותר, שביעות הרצון של המשובים מעידה על איכות ההדרכה. תודה על על השותפות האמיתית שלכם לתהליך כולו, לפיתוח וליישום.
  [נילי בן ישי - מנהלת תוכניות "שורשי ישראל" ו"מהלכה למעשה", רשת אורט] 


 • אני רוצה לומר תודה לצוות של המדרשה באורנים, שיודעים למצוא את המדריכים הנכונים והמתאימים. היה לנו מדריך מעולה, שידע להכיל את התלמידים שלנו (שהיו לא הכי תלמידים מן המניין) והמשיך לעשות בלי לוותר להם, ומבלי לוותר עליהם. בדרך זאת למדנו על אחווה מתוך אהבה. [דורית, רשת אורט]


 • "מפגשי הלימוד בהנחייתן של יעל ונירית היו חוויה נעימה לכולנו, ובאמצעותם, למרות העייפות שאנו עומסים עלינו בסיום יום העבודה בכיתות, מצאנו עניין רב, פתיחות וכנות, הזדמנות להעשיר את עולמנו ולהתבונן "פנימה". היתה זו ללא ספק חוויה אינטלקטואלית ורוחנית מעשירה."
  [בי"ס ממלכתי יסודי אזורי "יד לחמישה"]


 • "דותן מקסימה ומעניינת. הנושאים והפעילויות שהיא בחרה להעביר לנו היו מגוונים ומועילים. זאת ההשתלמות השנייה שאני נמצאת בה ועדיין מרוצה."
  [השתלמות מנהיגות, עמל אומנויות ומדעים, חדרה] 

 

 • "אהבתי את הדרך שבה הועברו הדברים, הנינוחות, הידע שהועבר אלי, העובדה שכל נושא שנבחר, נבחר בצורה מוקפדת עם ערך מוסף ותמיד הוצג בדרך שונה ממה שהכרתי באופן אישי. [...] [ההשתלמות] הדגישה לנו שוב את הרב-גוניות בחברה הישראלית, את הצורך לראות את הכל, להבין שאין אמת אחת." [השתלמות מנהיגות, עמל אומנויות ומדעים, חדרה]

 

 • "אהבתי מאוד את דרך פתיחת המפגשים, הסבבים והקישור אח"כ לנושא. אהבתי את הקשר של הנושא לחגים שנחוגו בזמן אמת. מאוד אהבתי את ניתוח הדברים המוכרים לי כל-כך והפעם מזוית אחרת." [השתלמות מנהיגות, עמל אומנויות ומדעים, חדרה]

 

 • "ההתייחסות לאגדות חז"ל פתחה לי עולם שבהחלט רחוק ממני. הדרך בה מיכל העבירה לנו בהחלט גרמה לנו אישית לרצות להקשיב ולקבל דברים שלא הייתי מחוברת אליהם."
  [השתלמות "בין אדם לחברו" – מחנכי צהרונים, מתנ"ס לב אפק, ראש העין]

 

 • "שילוב המקורות לחיי היום-יום הדינמיים היה לא רק מקורי; לדעתי היתה הברקה, שאהבתי והתחברתי אליה מלכתחילה – כמובן בזכות ההנחיה ה"קוּלית" של מיכל."
  [השתלמות "גירסא דינקותא", מחנכות צהרונים, מתנ"ס אלי כהן קרית מוצקין]

 

 • "נושא שהיה משמעותי עבורי בהשתלמות: עבודת צוות – תכונות אנשים בצוות. כל אחת סיפרה איך היא רואה את עצמה וחשפה את תחושותיה. היתה שיחה מאד פתוחה ומשתפת במיוחד. דברים בהשתלמות שיכולים לשמש אותי בעבודתי: צורת הלימוד, אופן ההנחיה, החומר (דפים) שהועבר, ההתנסות על עצמנו עוזרת ומקדמת את העובדת להעלות את הנושא במפגש עם הילדים."
  [השתלמות "גירסא דינקותא", מחנכות צהרונים, מתנ"ס אלי כהן קרית מוצקין]

 

 • "כמעט כל הנושאים [בהשתלמות] היו משמעותיים בעבורי. יותר התחברתי לשיעור 2 – עבודת צוות, כי במקום הזה הצלחתי לפתוח דברים וכן לאפשר לעצמי לומר את מה שאני מרגישה, להבין מהאחר את הציפיות שלו ממני, ונוצר חיבור מסוים שגרם לעבודת צוות יותר יעילה."
   [השתלמות "בין אדם לחברו" – מחנכי צהרונים, מתנ"ס לב אפק, ראש העין]

 

Footer Mobile