צנוברים - פרויקט מדיה קהילתי משותף

צנוברים - פרויקט מדיה קהילתי משותף
​אם אתם מרגישים  ש"מכללת אורנים" השפיעה עליכם לחיוב וברצונכם שעוד אנשים ישמעו על זה ועל התרומה של "אורנים" לחברה הישראלית - הגעתם למקום הנכון!
לרגל חגיגות ה-70 של המכללה התכנסנו סטודנטים וסטודנטיות,גמלאים וגמלאיות, מרצים ומרצות, נשות ואנשי סגל מהמכללה, להקים מיזם מדיה קהילתי משותף, שיספר את הסיפור של אורנים בעבר ובהווה, את הסיפור שלנו.
אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו סרטונים,תמונות, פודקסטים או לכתוב טקסטים המספרים או מתעדים את האופן שבו אורנים השפיעה ומשפיעה עליכם ועל החברה.
זאת הזדמנות לשתף גם את הדורות הבאים ולחבר את כולנו לשורשים של "אורנים" ולענפיה הצעירים
הסרטונים יוצגו באתר אינטרנט ייעודי ובמדיה החברתית של המיזם וכך נוכל להכיר, להוקיר ולהפיץ השראה במרחב.


  • סרטונים קצרים (1-4 דקות) לא להיבהל! לא חייבים ניסיון קודם.
  • באתר תמצאו הצעות לסוגים שונים של סרטונים וטיפים לצילום ועריכה באמצעות הטלפון הנייד.
  • אתם צילמתם אנחנו עורכים! - סרטונים קצרים שאתם מצלמים או סרטונים שצילמתם בעבר. צרפו טקסט הסבר לחומר המצורף ואנו נערוך.
  • תמונות סטילס המתעדות רגעים מההווי האורנימי או המספרות את עשייתכם ברוח "אורנים".
  • פודקסט - במידה ויצרתם או השתתפתם בפודקסט בתוכן שקשור לרוח אורנים או לעיסוק שלכם בהשראת "אורנים".


יש לכם שאלות? בקשות?
נשמח לעמוד לרשוכם: tsnobarim@oranim.ac.il
דוגמאות והצעות לסוגי סרטונים אפשריים
סרטוני דיוקן
סרטוני הדיוקן שלנו מתמקדים בפעילות של חברה או חבר מקהילת אורנים.  חבר קהילה יכול להיות מקרב המרצים או הסטודנטים, אנשי צוות, בעבר ובהווה. סרט דיוקן נותן הצצה לעולמו ופועלו של מושא הצילום. דרך הסרט אנו למדים על עבודתו, השקפת חייו ואמונותיו של האדם המצולם. אם יש לכם חבר בקהילת אורנים שאתם חייבים לספר ולשתף את הסיפור שלו, אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטוני דיוקן ואנו מעלה אותם כאן לאתר.  
כל מה שרציתם לספר על אורנים
סרטונים קצרים שמביאים לידי ביטוי את הרעיונות והמחשבות שלכם על הפרויקט ואינם מתאימים כרגע לאף אחת מהקטגוריות הקודמות. למשל: קשרים בין מרצים וסטודנטים, סיפורים של מספר דורות שקשורים באורנים ועוד.


סרטוני קמפוס
 סרטוני קמפוס נועדו לספר בדרך פשוטה, ריאליסטית והומוריסטית את שגרת היום יום באורנים. בסרטונים אלו נחשף למקומות באורנים, נתעד סיפורים מפי סטודנטים ומרצים במכללה ונלמד על הזיקה שלהם לאורנים. אתם מוזמנים לשפוך אור על השגרה במכללה כפי שהסטודנטים חווים אותה.


יום בחיי
תיעוד קצר של סדר היום שלכם וכיצד הוא מושפע מחוייתכם במכללת אורנים. הסרטון יכול לכלול צילום עצמי שלכם במהלך חלקים שונים של היום. צרפו מספר שוטים המתעדים או ממחישים את הסיטואציה. בחרו יום אחד שבו יש פעילות שקשורה לידע או לחוויה שרכשתם באורנים. ניתן לצלם יום מלא או חלקים ממנו.(אל תספרו לאף אחד,אפשר גם לחבר כמה ימים).  ניתן להיעזר בשאלות  למחשבה ותכנון.
מיזם חצר הגרוטאות
מלכה האס יקירת אורנים 2015 הטמיעה מורשת של תהליכי עבודה בגנים הקיבוציים ובכך השפיעה על מערכת החינוך בארץ ובעולם. במסגרת 70 שנה לאורנים בחרנו להתמקד בחצר הגרוטאות ולתעד זכרונות של גננות בעבר ובהווה,של סבים וסבתות הורים ונכדים. ובראש ובראשונה ילדים שחוו את חצר הגרוטאות. אם ראית חצר כזו  באחד הגנים או חוית זו אישית ,מוזמנים לשלוח לנו זיכרון אישי.
 6 טיפים מעולים לצילום וידאו מוצלח
 צילום וידאו מוצלח
הצטרפו לדף שלנו באינסטגרם
כל הפעילויות שלנו  
 
הצטרפו לקבוצה שלנו בפייסבוק
(קבוצה סגורה)  
 
Footer Mobile