טופס נייח

מוזה 42 - אדמה נושמת

תואר שני בחינוך - תואר שני באומנות
ב"מוזה 42" במכללת אורנים, מוצגת התערוכה הקבוצתית אדמה נושמת.
התערוכה היא תוצר משותף של ארבע סטודנטיות הלומדות במסלול אומן-מורה בתואר השני בהוראת מדעי הרוח והאומנויות בגישה רב-תחומית, בליווי אוצרותי של רותי הלביץ כהן.
כל אחת מהמציגות מפרשת את המונח  "אדמה נושמת" בדרכה, כמבצעת פעילות המיוחסת לצמחים, חיות ובני אדם, וביחד הן מאחדות את הרגבים בנשימה פועמת.
יעלי זיו
מציירת במדיומים ומצעים שונים, ובתערוכה זו מציגה ציורים בצבעי אקריליק על נייר פרגמנט מקומט. בעבודות מוצגות נשים ונערות המתערבות באדמה בעבודתן, או מתעטפות בשמיכה הנדמית לתוואי נוף.


רות חסון
עוסקת ביצירה אומנותית, הנשענת על עולם הטבע והביולוגיה ממנו צמחה. היא מוצאת עניין בהתבוננות בחומר ולא רק מהפן המדעי. בתערוכה מוצגות עבודות מיצב בזיקה לחומר ולתהליכי צמיחה.


סובחיה חסן קייס
מציירת בצבעי שמן ואקריליק. ביצירותיה היא מנסה לבטא את זהותה דרך דימויים מהמקום. היא מוציאה דימויים אלה מהקשרם ושמה אותם בהקשרים חדשים. בתערוכה זו שיח הצבר מקבל משמעות חדשה, הוא נכבש, נחנק, מורד, פורץ, נושם ועף.
נאהד אבו אלהיגא חמזה
רושמת בעט שחור עם אקריליק. בתערוכה היא מציגה רישומים על בדים מסוגים שונים: מצעי מיטה, מטפחות רקומות, חלקם מבית אמה. בעבודות נוצר מפגש בין זיכרון ומגע עם שורשיה.
אדמה נושמת - תערוכה קבוצתית, מוזה 42

Footer Mobile