באנר - גלריה ראשי דסקטופ

לימודי אומנות

 Contact Form

הגלריה | מכללת אורנים

 הגלריה | מכללת אורנים

הגלריה כפופה לתקנות משרד הבריאות למניעת תחלואה על כן אינה פתוחה לקהל/
להתעדכנות בנוגע לפתיחת הגלריה מומלץ לעקוב בדף זה.
תואר ראשון באומנות - לימודי אומנות
דמות אם  شخصية الأم
תמר ניסים  تمار نسيم
9.11 – 28.12

אוצרת: אורית בולגרו القيّمة أوريت بولغرو
​​​​ ​​​​​​​​​​​​ ​תואר ראשון באומנות - לימודי אומנות

אודות عنا

בתערוכה 'דמות אם' מקבצת תמר נסים עבודות צילום ווידאו (2006-2020) שעניינן דמותה של האם והאימהות כקטגוריה של זהות מגדרית ופוליטית, אוניברסלית ואישית, בה אם המשפחה היא שלוחה של המולדת האם. בתערוכה, מיצב צילומי חדש, 'לבדנו', שנוצר בעקבות מגפת הקורונה ולמציאות שנכפתה בעקבותיה. 

הצצה לתערוכה  اقتراح معرض
תואר ראשון באומנות - תואר שני באומנות
לבדנו, מיצב צילומי חדש של תמר נסים שמתעד בפרק זמן של סגר לאומי אירועים פרטיים: גיוסה של הבת הצעירה לצבא, בידוד של שבועיים במהלך יולי, והגעת הבת הבכורה ובעלה מניו יורק. השהות הממושכת בבית והניסיון "לעשות סדר" בתקופת הבידוד, ליצור עוגן ומקלט יציב, פגשו את הכאוס של העולם שבחוץ, תוך הדהוד של הכאוס שבפנים.

מאחורי הקלעים خلف الكواليس 
תואר ראשון באומנות - תואר שני באומנות
בשבועות האחרונים, על אף הסגר החלקי, הגיעה תמר ניסים לעבוד על תערוכת "דמות אם" בסדנת הצילום שבמכון לאמנות, במכללת אורנים. שם הדפיסה את גוף העבודות "לבדנו" בעזרתו של אסיסטנט הסדנה: דניאל סגל.
סיור וירטואלי בתערוכה - דמות אם


ליצירת קשר 
049838751 / noa_t@oranim.ac.il

אודות הגלריה
הגלריה במכללת אורנים הינה מרכז תרבות ואמנות עכשווית בליבו של קמפוס מכללת אורנים, בקרית טבעון.
בגלריה במכללת אורנים מוצגות כ 5 תערוכות מתחלפות בשנה, בהן תערוכות יחיד ותערוכות נושא קבוצתיות. במהלך כל תערוכה מציעה הגלריה מגוון אירועים לקהלים שונים: שיחות עם האוצרת, ראש המכון לאמנות והאמנים המציגים, סיורים מודרכים, סדנאות יצירה בהשראת התערוכה ומפגשי עיון.

מזה למעלה משני עשורים שהגלריה באורנים מציעה מודל אוצרותי חברתי ואקדמי, המערב את הסטודנטיות והסטודנטים להוראת אמנות במעשה האוצרות וההדרכה, וכך פותחת שעריה לשוחרי אמנות ותרבות.

הגלריה במכללת אורנים מארחת אמנים לשהות ועבודה בסדנאות היצירה של המכון לאמנות במכללה. אמנים פועלים בקשת רחבה של מדיומים: צילום, פיסול, הדפס ועוד בסביבה האקדמית, בשיתוף הסטודנטיות והסטודנטים. את מהלכי היצירה בזמן שהותם מלווים אנשי סגל, יוצרים עכשוויים בתחומי האמנות השונים.

Footer Mobile