טופס נייח

סטודנטים ובוגרים מספרים

תואר ראשון בתקשורת - רואן סלאלחה  
"רגעי הקסם בחוג לתקשורת, בהם עשיתי סרט בעל מסר חשוב, חיזקו אותי: אני עצמאית יותר, פתוחה יותר, מתמודדת טוב יותר עם אתגרים. ואני לא מפסיקה לצלם"


רואן סלאלחה - בוגרת החוג לתקשורת וספרות

התפקיד
:  תסריטאית, יוצרת ועורכת סרטים. מורה לשיפור השפה העברית המדוברת וספרנית-יעץ.
כעת סטודנטית למידענות/ ספרנות ביחידת לימודי החוץ של מכללת אורנים.

החוג לתקשורת העניק לי כלים, תמיכה, יחס אישי, אוזן קשבת, עידוד וליווי צמוד, שבאו לידי ביטוי במיוחד בשנה האחרונה, בה כתבתי, צילמתי, ערכתי והפצתי את הסרט שלי, ג'נאת שהתחרה גם בפסטיבל הבינלאומי של סרטי סטודנטים בתל אביב. בעקבות הלימודים אני שולטת היטב בצילום, בעריכה ובכתיבת תסריט. השנה אגיש תסריט פרי עטי לקול קורא תחרותי, ואני לא מפסיקה לצלם ולערוך.

לימודי תקשורת - נוי חדד  
"החוג לתקשורת במכללת אורנים הוא הבית שלי.
הלימודים בחוג פיתחו בי אהבה למקצוע הוראת התקשורת, תשוקה לידע, ביקורתיות ומנהיגות."


נוי חדד - בוגרת החוג לתקשורת וחח"ק

התפקיד
:  רכזת מגמת תקשורת, מחנכת כיתת י"ב מב"ר, ומורה לתקשורת עיונית ומעשית בבית-הספר התיכון "אורט" דרסקי בעכו.
מנחת מועצת התלמידים ורכזת זהירות בדרכים של בית-הספר. 

הגעתי ללימודים בחוג לתקשורת ממש במקרה, ואני מברכת על כך מאז ועד היום. בחוג למדתי להתעניין באקטואליה ולחשוב בצורה ביקורתית, להשמיע את דעותיי ולא לפחד לרצות לשנות את העולם. גם העבודה המעשית בחוג הפכה אותי למנהיגה - אחת שיוזמת, מתמידה ולא מוותרת.
היום אני מורה ומחנכת בישראל ומעבירה לדור הבא את מה שקיבלתי: התשוקה ללמד וללמוד מהתלמידות/ים שלי, הגישה החינוכית, האהבה להוראת המקצוע והשיעורים המיוחדים, השונים והאופייניים רק לחוג שלנו.


לימודי תוקשורת - סיון פוזיאק  
"החוג לתקשורת היווה עבורי מקום בטוח לצמיחה אישית ומקצועית בו עיצבתי את ה'אני מאמין' שלי, במסגרתו אמצעי התקשורת משמשים בהוראה ככלי לימודי – אפילו בבית הספר היסודי"


סיון פוזניאק - בוגרת החוג לתקשורת וחינוך מיוחד

התפקיד
:  מורת שילוב בבית הספר היסודי "בית החינוך המשותף" בדגניה א' ותומכת הוראה במגמת התקשורת בתיכון בית ירח.

בחוג לתקשורת באורנים פועל סגל אקדמי ומקצועי אשר חרט על דגלו יצירתיות, קשר אישי וסובלנות הרואה בסטודנטים כיוצרי התקשורת של העתיד, ומעניק תמיכה וליווי אישי לאורך כל התואר.
במסגרת עבודתי כמורה, אני מסייעת לתלמידים בהפקת סרטי הגמר שלהם, ובתרגול מיומנויות הצילום והעריכה. השנה הכנסתי את תחום התקשורת גם לבית הספר היסודי בו אני עובדת: תלמידים משכבת ה' לומדים הפקה, תסריטאות, צילום ועריכה לוקחים חלק בתיעוד אירועי בית הספר ויוצרים בעצמם סרטונים קצרים פרי עטם.

תואר ראשון בתקשורת - אוריאנה אלחדד  
"כבר בשנה השלישית לתואר התחלתי לעבוד כמורה לתקשורת. גם היום, כרכזת מגמת תקשורת ומורה לסוציולוגיה, תחום התקשורת ממשיך להיות מרתק עבורי"


אוריאנה אלחדד - בוגרת החוג לתקשורת

התפקיד
:  רכזת מגמת התקשורת ומורה לסוציולוגיה בכפר הנוער ויצ"ו, ניר העמק. סטודנטית לתואר שני בלימודי מזרח-תיכון באוניברסיטת חיפה.

הלימודים בחוג לתקשורת באורנים תרמו לי מאוד. כבר בשנה השלישית לתואר, מתוך עניין רב בלימודי התקשורת, התחלתי לעבוד בתחום כמורה בבית-הספר כפר הנוער ויצ"ו בניר-העמק, באותה רמה של עניין ומחוייבות עד היום.

תואר ראשון בתקשורת - גל בנג'ו  
"המתנה הגדולה באמת שקיבלתי מלימודי בחוג לתקשורת באורנים היא כלים לחיים: יצרתי סרט על חיי, ודרך הראיונות, המצלמה, השיחה והעבודה הקשה, למדתי להכיר את עצמי. בעקבות התהליך, יצרתי הרצאה על בסיס הסרט, וקראתי לה "כשבחרתי לפגוש את עצמי". המפגש בהקרנות שלו עם בני נוער, הורים ואנשי/נשות חינוך, מהווה עבורי הגשמה של שליחות אישית"


גל בנג'ו - בוגר החוג לתקשורת ומל"ח

התפקיד
:  מורה  בבית הספר הדמוקרטי בתל אביב. חונך לכיתות ד-ו, ומלמד שיעורים כמו "תקשורת ביקורתית חברתית" "עולמם של סרטי דיסני", "הומור בחיי" ו"ליצנות רפואית". בעל עסק לסדנאות הומור.

החוג לתקשורת באורנים העניק כל כך הרבה לחיי. בלימודים גיליתי על עצמי חוזקות רבות. התמיכה הרבה של חברי הסטודנטים.ות, המרצים.ות וראשת החוג אפשרו לי לצמוח עוד ועוד. רכשתי ידע מעשי רב בהפקת סרטים, ברדיו ובעיתונות, וכן ידע אקדמי מעמיק במחקר התקשורת. אבל המתנה הגדולה והחשובה באמת בה זכיתי בחוג לתקשורת היא מיומנויות של תקשורת בין-אישית, שמלוות אותי הן כבעל עסק והן כאיש חינוך.

יונתן וגל, בוגרי החוג לתקשורת באורנים מספרים על הלימודים בחוג

​​בוגר החוג מספר על הלימודים בחוג לתקשורת באורנים​

 ברק לומן ואנטנש גבטיה, סטודנטים בחוג לתקשורת באורנים

 משה גולדנקרץ וסאוסן נעראני, סטודנטים בחוג לתקשורת באורנים

 חן רותם ונגיב ספדי, סטודנטים בחוג לתקשורת באורנים

 שירה אהרון ונעם גולדפישר, סטודנטים בחוג לתקשורת באורנים

Footer Mobile