הכירו את צוות היחידה

מדע לנוער - העשרה לנוער  
סהם טבאש

 עולם החי והצומח​

בוגר תואר ראשון בהוראת המדעים ממכללת אורנים ותואר שני בגיאוגרפיה ולימודי הסביבה מאוניברסיטת חיפה. מורה דרך תו תקן משרד חינוך.

"בקורסים שלי חשוב לי מאוד להעמיק את ההיכרות של הילדים עם עולם החי והצומח, לאפשר להם לחקור וללמוד על התנהגות בעלי חיים בסביבתם הטבעית, ותגובתם לשינויים בסביבה". 

מדע לנוער - העשרה לנוער  
עוז בר סבר

חיפה
רובוטיקה

מהנדס מכונות רב תחומיות, בוגר הטכניון. לעוז ניסיון רב בתחום חברות ההזנק (סטארט אפ) בארץ ובחו"ל, בעיקר בתחומי התכנה והבקרה. בין יתר תפקידיו, שימש כמהנדס מומחה וקואורדינטור מטעם חברת אינדיגו ביפן, ניהל מחלקת בקרה בחברת ABB, ניהל את חטיבת האוטומציה והבקרה בחברת ג'נרל מהנדסים (GE) ועוד.
עם פרישתו מההיי-טק לפני כעשר שנים, הקים עוז חברה הנותנת מענה ללימודי רובוטיקה ותיכנות במסגרות חינוך פורמליות ובלתי פורמליות, במטרה להנגיש את התחום אל עולמם של ילדים ובני נוער.  

מדע לנוער - העשרה לנוער  
לנא חג יחיא

טייבה
אדריכלות

סטודנטית שנה רביעית לאדריכלות ובינוי ערים בטכניון.
"בחרתי ללמד אדריכלות ביחידה לנוער שוחר מדע על מנת לחשוף את התלמידים לנושא שפחות מוכר להם ולגרום להם לפתוח אופקים אל עולם ההנדסה והאומנות".   ​

מדע לנוער באורנים  
אלון נגרי

קיבוץ גבת, עמק יזרעאל
תעופה וחלל

מדריך ותיק ומנוסה בתחום התעופה והחלל, אשר מלמד בכל רחבי הארץ כבר 25 שנה. אלון מלמד בשלל פרויקטים חינוכיים-מדעיים וכן במרכזי מחוננים ומצטיינים.
"חשוב לי ליצור חווית למידה ייחודית, מעניינת ומאתגרת עבור הילדים, ולשלב עבודת חקר. לכן, הקורסים שלי שמים דגש על ניסויים ועבודה מעשית, אשר מעמיקים את הסקרנות והידע בפיזיקה, אווירודינמיקה ומדעים באופן כללי".   

מדע לנוער באורנים  
חן איצקוביץ'

קרית מוצקין

בוגרת תואר שני במדעי הרפואה בטכניון, עם התמחות בהמטו-אונקולוגיה. מנהלת ארבע מעבדות הזנק בבית החולים רמב"ם בחיפה. חן מלמדת ביולוגיה מולקולארית, גנטיקה, מדעי הרפואה, מיקרוביולוגיה וביולוגיה ימית. בקורסים שלה היא שמה דגש על למידה חווייתית ועל עבודה במעבדה. חן אוהבת מאד ללמד ושואפת להנגיש את עולם המדע לכל שכבות הגיל באמצעות ניסויים.   

Footer Mobile