מדינת האנשים של אורנים

מדינת האנשים של אורנים - גלעד רייכנבאום
​סרטון פתיחה - מדינת האנשים של אורנים

יליד חיפה, מתגורר בזכרון יעקב. במאי, צלם, עורך וידאו ומורה. בעל תואר ראשון בתקשורת וניהול ותואר נוסף בקולנוע דוקומנטרי. בוגר תואר שני באורנים, במדעי הרוח בגישה בין תחומית. סרטיו הוצגו בפסטיבל חיפה ובערוץ 10. את ההשראה שלו לסדרת הסרטים "מדינת האנשים", קיבל מתוכנית הרדיו "בני ברדיו", בגל"צ, שם נוסדה בפועל מדינת האנשים. במדינת האנשים של אורנים, השרביט עוברת מאחד לשני, ומסתיימת בסטודנט שגם לו, יש קשר אישי למכללה.

מדינת האנשים של אורנים - פרופ' משה יצחקי
קישורים נילווים:  קישור 1קישור 2קישור 3

משה ב. יצחקי נולד בג' בכסלו תשי״ב, 2 בדצמבר 1951 בטירת הכרמל, היה חבר קיבוץ נחל עוז. שימש כראש החוג לספרות ומבע יצירתי במכללת אורנים, וריכז את לימודי העם היהודי בימינו. יצחקי, עורך את קו נטוי, כתב עת לספרות ואמנות של המכללה. הוא צפר חובב ושחקן, נשוי ואב לשלושה ילדים. מתגורר ביישוב הקהילתי אחוזת ברק שבעמק יזרעאל.

מדינת האנשים של אורנים - ד"ר מיכל גלב
קישורים נילווים:  קישור 1קישור 2

מיכל גלב – מטפלת בטכניקות טיפוליות ייחודיות ומשלימות, המשלבות טיפול ביצירה - פסיכודרמה ופסיכותרפיה. מטפלת קלינית מוסמכת ובעלת ניסיון רב שנים במגוון כלים טיפוליים מתחומי אמנויות שונים.

מדינת האנשים של אורנים - נגה קן דרורו שפירא

נגה, היא שחקנית ובמאית, חברת קיבוץ יזרעאל, לצד לימודיה לתואר הראשון בספרות וברב תחומי, השתתפה בקבוצת הדרמה של אורנים, בקבוצה של ורדה קנוהל יהלום.  אבל המשיכה לתואר ראשון בספרות ובתואר רב תחומי.
מדינת האנשים של אורנים - קובי אלדר
​ראיון מצולם ברחבי המכללה עם נשיא המכללה, פרופ' עמית שכטר
קישורים נילווים:  קישור 1קישור 2

מנכ"ל אורנים לשעבר. היה ראש המנהל האקדמי של מכללת "אורנים" בקרית טבעון ומרצה בחוג לחינוך מתמטי במכללה. מתגורר בעמק יזרעאל. אבל, הכי חשוב, החל לשיר בפני קהל רק לאחר שמלאו לו 52 שנים: תחילה כזמר במספר חבורות זמר ולאחר מכן כסולן באירועי זמר המתקיימים בעמק יזרעאל. התקליטור "דפדוף באלבום" יצא לאור בספטמבר 2012, והוא מכיל אוסף של 14 שירים ובתוכם "ניגון עתיק" ו"שיר אלייך".

Footer Mobile