טופס פנייה - דסקטופ

בוגרים ממליצים

איילה – סטודנטית שנה ג'
"המסלול באורנים היווה עבורי מסע פנימי חשוב ומשמעותי מאד, כאשר היופי העצום במסע זה הוא היכולת לנוע בגמישות וברגישות בין המסע הקבוצתי המגבש לבין המסע האישי הבאמת עמוק שעבר כל אחד מאיתנו. היום, כשנה לאחר סיום התכנית, השתלבתי במקומות עבודה שונים (מעונות רב-תכליתיים, פנימיות-נוער, בי"ח פסיכיאטרי), ואני מרגישה כי הצטיידתי במטען חשוב לדרך, בידע רב, בבטחון ובתמיכה גדולה מתכנית חמה ומיוחדת שהיא כמו בית. אני מקבלת פידבקים ממקומות העבודה השונים על רצינותה ומקצועיותה של תכנית זו".

נעמה – בוגרת התכנית, מחזור י'

"התוכנית זימנה לי מעבר ללימודים הפורמליים המרתקים גם תהליכים משמעותיים אישיים, עיתים חזקים ומטלטלים מאוד אך בונים ומחזקים. הרגשתי שהושטו לעברי ידיים תומכות ועוזרות, הן מהקבוצה של החוג, קבוצה חמה וקרובה שבה הרגשתי עטופה ונעזרת והן מהצוות. מסגרת המאפשרת הרבה אינטימיות, והעוזרת להתקדם בשבילי ההכרות וההתנסות הלימודיים והאישיים".

אלון – סטודנט שנה ג'
"במהלך שנות הלימודים בתוכנית למדתי לא רק על עולם הטיפול ועולם בעלי החיים, אלא הרבה על עצמי. הרגשתי שתוכנית הלימודים גורמת לי לשאול שאלות רבות ולעבור תהליך אישי ופנימי בדרך להיות מטפל יותר טוב. הבנתי לעומק מה מרגיש האדם שיושב בצד השני, כלומר מה חווה מטופל.
התוכנית פתחה בפניי גישות רבות של טיפול ומקום רב למצוא מבניהן מהי הגישה המתאימה לי. ההדרכה האישית והקבוצתית נתנה לי מקום רב להביא את הקשיים כמו גם את ההצלחות והבהירה לי עד כמה חשובה ההדרכה לאדם העוסק בטיפול, גם לאחר שצבר נסיון".

מעיין - סטודנטית שנה ג'
" התוכנית לטיפול רגשי הנעזר בבעלי חיים באורנים היא שילוב מדויק בין לימודי טיפול ופיתוח החשיבה הטיפולית לבין אהבה לבעלי חיים, בין תהליך אישי למסע קבוצתי, בין לימודים פורמאליים לאווירה פתוחה המאפשרת סביבת עבודה נושמת ולא שגרתית."

רוני - בוגרת מחזור י"ג
" עבורי התכנית להכשרת מטפלים הנעזרים בבע"ח באורנים חידדה ופיתחה יכולות התבוננות, גמישות מחשבתית ורצון עז ללמידה מתמדת. כל אלו מאפשרים לי כיום המשך צמיחה מקצועית ואישית . אני מרגישה שהתכנית הכשירה אותי בצורה יסודית, ללא פשרות לתחילת דרכי כמטפלת הנעזרת בבע"ח ואפשרה לי מבט אמיץ לתוך עצמי."​
Footer Mobile