טופס נייח

סטודנטים מספרים

חינוך לגיל הרך - לימודי חינוך לגיל הרך  
"מסלול מל"ח לגיל הרך באורנים שנפתח לפני שלוש שנים היה מבחינתי "קרן אור", מוסד אקדמאי שרואה ומבין את הצרכים ואת השטח,"


שמי מיה, אימא במשרה מלאה ועובדת במערכת החינוך בקיבוץ להבות חביבה כ- 9 שנים.

לפני כארבע שנים , הבנתי כי היעוד שלי הוא בחינוך ילדים. חיפשתי אפשרות ללימודי גננות לגיל הרך. בכל מוסד אקדמאי שפניתי אליו, דרישות הלימודים היו בין – 4 ל- 5 ימי לימודים מלאים. כאם במשרה מלאה שעובדת 5 ימים בשבוע לצורך מחייתי לא הייתה לי שום אפשרות להפסיק לעבוד ולהתקבל למסגרות לימוד אלו.

מסלול מל"ח לגיל הרך באורנים שנפתח לפני שלוש שנים היה מבחינתי "קרן אור", מוסד אקדמאי שרואה ומבין את הצרכים ואת השטח, מסלול זה פתח בפני את האפשרות לצאת ללימודים ויותר מזה להגשים חלום ולהוציא תואר ראשון גם בגיל 44, מבלי שאצטרך להפסיק לעבוד.

בזכות אופיו המיוחד של המסלול המיועד לאלו המכירים את השטח וכבר עובדים מספר שנים במערכות חינוך, התאפשר לי לקחת את ניסיון העבודה שלי עם הילדים, להביאו ללימודים ובכך להרחיב את הידע, להעמיק ולהבין: התנהגויות, תהליכים, מאפיינים הקשורים לילד ועוד.

הלימודים במסלול העניקו לי הכלים לעבודה נכונה ומדויקת יותר מול הילדים ומול המסגרות החינוכיות. הלימודים במסלול מותאמים מאוד לצרכים של הסטודנטים, מכבדים מאוד את הידע אותו אנו כאנשי חינוך מביאים ללימודים ומאפשרים המשך למידה והעצמה בדרך להגשמת היעד .

מבחינתי "מסלול מל"ח לגיל הרך" הוא מתנה שקיבלתי ברגע שהבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות "כשהיה גדולה".

Footer Mobile