טופס נייח

סמסטר חורף 2024

מגוון תוכניות לימודים במרכז ק.מ.ה - לימודי חוץ!
תוכניות לימודים פתוחות להרשמה

לקבלת מידע נוסף 04-9539669 שלוחה 1 ​​​​​​​​​​​​​​​​

לימודי תעודה - הנחיית קבוצות  
הנחיית קבוצות בתקופת משבר **חדש**
תוכנית ההכשרה בת 7 חודשים מעניקה למשתתפים ידע מקצועי והתנסות לצורך הנחיית קבוצות  בארגונים ורשויות. התוכנית מעודכנת למציאות החירום המתמשך בישראל ונותנת בסיס רחב ועמוק להבנה דינמית של מהי קבוצה, תהליך הצמיחה בקבוצה וכיצד עובדים איתה בתקופת משבר ודחק אקוטי. ​ 
 ​

פרטים נוספים​​​​​​​​​​​

קורס מדריכות הנקה – לימודי תעודה  
הכשרת מדריכי הורים להתמודדות עם מצבי דחק וטראומה **חדש**

התוכנית מעניקה למשתתפים תפיסת עולם, התנסויות מעשיות וכלים טיפוליים בסוגיות הורות שונות, תוך מתן מקום נכבד לתחומי הדחק והטראומה. ככל שהסיטואציה הביטחונית נמשכת החזית והעורף הופכים להיות אחד וההתמודדות עם מצבי קיצון ודחק גוברת. התערבות נכונה, מקצועית ומובנית משפיעה לטובה על החוסן האישי, המשפחתי, הקבוצתי והקהילתי. ​

פרטים נוספים​​​​​​​​​​​​

פוטותרפיה - עדשת המצלמה  
מנחי חוסן באמצעות פוטותרפיה
הקניה של ידע, כלים ומיומנויות הנחייה וכן סיוע פרטני וקבוצתי, במטרה להרחיב את החוסן הפנימי ואת יכולת ההתמודדות עם מציאויות חיים מאתגרות. 
הכלים והמיומנויות מבוססים על עקרונות גוף-נפש, פוטותרפיה ויצירה ומותאמים לעבודה עם ילדים, נוער ובוגרים. 
 ​

פרטים נוספים​​​​​​​​​​

פוטותרפיה - עדשת המצלמה  
קורס פוטותרפיה - העולם הפנימי מבעד לעדשת המצלמה

פוטותרפיה היא כלי טיפולי מתחום התרפיה באומנות המאפשר חיבור של המטופל לעולם הרגשי שלו, הרחבה של תהליכים טיפוליים וכן חקירה והתמודדות עם אירועי העבר, כל זאת תוך שימוש בעולם הצילום על כל מרכיביו.

פרטים נוספים​​​​​​​​​​

לימודי תעודה - שיווק מיתוג  
שיווק מעשי - צעדים ראשונים בשיווק ובמיתוג אישי **חדש**

שיווק ומיתוג הם מרכיבי מפתח הכרחיים להצלחתם של עסקים גדולים כקטנים. כל בעל עסק נדרש לפתח מיומנויות שיווקיות שיאפשרו לו לבדל את עצמו ממתחריו. עולם השיווק של היום מפגיש את בעלי העסקים עם אתגרים אישיים ומקצועיים, כגון חשיפה אישית, כתיבה שיווקית, ריבוי ערוצי שיווק, יצירת בולטות בשוק ועוד.

פרטים נוספים​​​​​​​​​

לימודי תעודה - שיווק מיתוג  
גלו את הקסם ותנו למסע הסיפורי שלכם להתחיל.
**הקורס בשיתוף החוג לספרות, דרמה וכתיבה יצירתית במכללת אורנים**

פרטים נוספים​​​​​​​​​​​

קורס מדריכות הנקה – לימודי תעודה  
הכשרת מדריכי מיינדפולנס לילדים ונוער​ ** חדש**

הקורס לא רק מלמד את התחום אלא גם מכשיר את הלומדים בו להיות מנחים.
בהתבוננות מסוג זה נבנה בתוכנו ידע - עלי ועל העולם - באמצעות התבוננות קשובה, ידע זה בתורו מרחיב את התודעה שלי ולכן את עולמי. מודעות קשובה (מיינדפולנס) היא יכולת אנושית נלמדת להתבוננות עצמית מתוך עמדה פנימית אוהדת ותומכת בי ובסביבה.

פרטים נוספים​​​​​​​​​

 NLP Practitioner + Coaching - לימודי תעודה  
הסמכת NLP Practitioner **חדש** 

NLP הינה שיטה המשלבת מיומנויות של קריאת שפת גוף ותקשורת אישית ובין-אישית ונחשבת לאחד הכלים האפקטיביים ביותר להובלה של תהליכי שינוי.   

פרטים נוספים​​​​​​​​​

 NLP Practitioner + Coaching - לימודי תעודה  
הסמכה למאמני NLP 

האימון האישי וה-NLP הם עולמות משני חיים, המשלימים זה את זה.
ה - NLP כולל מיומנויות של קריאת שפת גוף, תקשורת בין אישית ונחשב לאחד הכלים האפקטיביים ביותר להובלה של תהליכי שינוי.
זוהי גישה המשלבת בין המודע ללא מודע, תוך שימוש בכלים לשינוי ריגשי, שינוי מחשבתי ושינוי התנהגותי.  האימון האישי (Coaching) הינו תהליך מודע של שינוי בחיינו. השילוב בין שתי גישות אילו יכשיר אתכם להיות מאמנים ומלווים  של תהליכי שינוי ויקנה לכם יתרון משמעותי בתחום זה.  

פרטים נוספים​​​​​​​​​

יסודות הפסיכולוגיה  
יסודות הפסיכולוגיה – השלמות לתואר שני/לימודי המשך

התכנית מציעה לימוד של קורסי השלמה בפסיכולוגיה שמתאימים:
ללומדי תואר ראשון ובעלי תואר ראשון שזקוקים לקורסי השלמה בפסיכולוגיה לקראת לימודי המשך בייעוץ חינוכי, בתרפיות באומנות, בתחום הסיוע בעזרת בעלי חיים, בגינון טיפולי, בטיפול בטבע ובאמצעות שטח; לכל מי שמסב עצמו ללימודים בתחומים נוספים, שדורשים השלמות של קורסי בסיס בפסיכולוגיה, ולמתעניינים ואנשי מקצוע (כמו מורים בשנת שבתון) שמעוניינים להעשיר את עצמם בתחום הפסיכולוגיה ולהעמיק את הבנת עצמם וזולתם.     

פרטים נוספים​​​​​​​​​

לימודי תעודה - גינון טיפולי  

גינון בר קיימא הוא תפיסה ושיטה להקמה ולאחזקה של גנים וגינות, המתבססת על עקרונות של  פליאה מהתועלתנות של הטבע ומשירותי החינם הניתנים מצד הגינה. גינון בר קיימא מאפשר לכל אדם ליהנות מסביבה ירוקה ומתנובות השדה המגוונות, בהשקעה קטנה מאוד של משאבי טבע ושל כסף. ​

פרטים נוספים​​​​​​​​​

לימוד תעודה -  ערבית  מאבחן ערבית  
הוראה מותאמת (מתקנת) - בערבית ובחשבון

הוראה מותאמת הינה התאמת תכנית לימודים באופן אישי לכל תלמיד בהתאם לקשייו ויכולותיו, בעזרת שיטות מיוחדות הנרכשות בקורסי ההוראה המתקנת באורנים ניתן לסייע לתלמידים בעלי קשיי למידה לעמוד במשימות שונות ולסגל לעצמם כלים ופתרונות להתמודדות טובה יותר עם אתגרים שונים במהלך הלימודים שלהם.​.   

פרטים נוספים​​​​​​​​​​​​

Footer Mobile